Żaluzje...

 
  Żaluzje poziome firmy ANWIS to jeden z podstawowych systemów osłon okiennych. W wersji aluminiowej króluje na rynku już od kilkudziesięciu lat. Cechuje się prostą obsługą i dużą efektywnością w ochronie przed słońcem.

  Żaluzje pasują praktycznie do każdego okna i wnętrza. Wykonywane są z aluminiowych lub drewnianych lamelek. Jak przekonało się już wiele osób są to osłony bardzo trwałe i służą przez wiele, wiele lat. Obecne systemy żaluzji różnią się pod względem kilku ulepszeń od tych sprzedawanych kilkanaście lat temu np. mocowania metalowe zastąpiły plastikowe, a samo podnoszenie żaluzji wyposażono w łatwą w obsłudze blokadę dzięki czemu zniknął problem wiązania sznureczka.

  Żaluzje aluminiowe występują w trzech szerokościach lamelek - 16mm, 25mm i 50mm Oczywiście dostępne jest wiele różnorodnych kolorów, w tym także z metalicznym połyskiem i w kolorze drewnopodobnym. Standardowo wyposażone są w "zajączki" (wsporniki listwy dolnej), dzięki którym żaluzja przylega do uchylonego okna. Zajączki można zastąpić prowadzeniem na żyłkach.

  W ofercie posiadamy także coraz bardziej popularne ze względu na elegancki wygląd żaluzje drewniane. Proponujemy Państwu trzy rodzaje lamelek o szerokości 25mm, 50mm i 70mm. Lamele podstawowe doskonale prezentują się w podziale na skrzydła okienne, podobnie jak żaluzje aluminiowe wyposażone są w zajączki. Lamele szerokie są doskonałym sposobem zabudowania całego okna. Zarówno wersja szersza jak i węższa lameli dostępna jest w wielu odcieniach. Dostępna jest także opcja zastosowania pionowych tasiemek materiałowych skrywających sznurki.

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...