Rolety...

 
  Rolety wewnętrzne to obecnie najpopularniejszy system zasłon okiennych. Cechuje je prostota obsługi, trwałość, a przede wszystkim szerokie możliwości dostosowania do wnętrza naszego mieszkania. Rolety pasują zarówno do stolarki PCV, drewnianej jak i aluminiowej. Po zamontowaniu stanowią jedną całość ze skrzydłem okiennym. Wszystkie rolety wyposażone są w sterowanie łańcuszkiem koralikowym z hamulcem (zatrzymują się w każdej pozycji bez konieczności blokady łańcuszka). Oczywiście dostępna jest szeroka gama materiałów zarówno w jednolitym kolorze, jak i wzorzystych. Posiadamy w ofercie kilka rodzajów rolet.

  Rolety wolnowiszące to podstawowa odmiana rolet. Mogą być one montowane zarówno na stałe poprzez przykręcenie jak i za pomocą wieszaków bezinwazyjnych nie "uszkadzających" okna. Materiał nawijany jest na wałek bez obudowy natomiast boczne prowadzenie żyłkowe zabezpiecza przed "fruwaniem" materiału na wietrze przy uchylonym oknie. Dodatkowo istnieje możliwość wykończenia dołu rolety ozdobną falbaną.

  Rolety w kasetkach to bardziej rozbudowany system rolet. Podstawowa ich cecha to właśnie kasetki i prowadnice które skrywają wałek z materiałem oraz brzegi materiału. W zależności od możliwości technicznych stosuje się rolety zwykłe i na odstawkach (wybrany rodzaj jest zależny od listwy przyszybowej w Państwa oknie). W celu dopasowania rolety do okna producenci oferują kilkanaście kolorów kasetek w tym także kolory drewnopodobne typu złoty dąb, orzech.
  Rolety w kasetkach uzupełnione o specjalnie dobrany system prowadzenia stosowane są do okien dachowych i takie też roletki posiadamy w naszej ofercie.

  Rolety impresja to nowoczesny typ rolet. Sprawdzają się one zarówno w podziale na poszczególne skrzydła okienne jak i przy zabudowie całego okna. Zastosowany materiał w poziome przemienne pasy (przepuszczające i nie przepuszczające światła) pozwala na płynną regulację nasłonecznienia pokoju bez konieczności podnoszenia całej rolety. Nowoczesny wygląd materiału jak i zabudowany wałek nawojowy sprawia, że roleta impresja może być z powodzeniem stosowana do zasłony całego okna i może zastąpić tradycyjne firanki i zasłony.

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...