Markizy...

 
  Markizy są zewnętrzną osłoną stosowaną do ochrony przeciwsłonecznej dużych przestrzeni np. balkonów, werand, tarasów czy też altanek (w zależności od wybranego systemu).

  Osłony markizowe to oprócz skutecznej ochrony przed prażącym słońcem wspaniały, elegancki dodatek do naszego mieszkania lub ogrodu. Estetyczne wykonanie konstrukcji aluminiowych oraz możliwość wyboru z różnorodnej gamy materiałów sprawia, że okna, tarasy czy też altanki nabierają nowych barw.

  Wszelkie markizy robione są pod indywidualny wymiar potrzebny dla klienta. Istnieje także możliwość założenia markizy z napędem co na pewno sprawdzi się w miejscach gdzie markiza jest często składana i rozkładana.

  Producenci markiz wychodząc na przeciw coraz większej ilości zapytań o możliwości przesłony przeróżnych przestrzeni stworzyli kilka podstawowych systemów markiz. Wyróżniamy między innymi markizy balkonowe (montowane na dwóch ramionach), tarasowe (podstawowy rodzaj markiz o prostej budowie), koszowe (o oryginalnym, półokrągłym kształcie), pergole (markiza o dużej powierzchni z jednostronnymi podporami), duo (markiza na dwóch podporach rozwijana na dwie strony), veranda (służca do przesłony wszelkiego rodzaju świetlików).

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...