Okna Schuco firmy Oknostyl


Schuco - Thermo Classic

  Oryginalny profil SI82 Classic wyprodukowany w Niemczech o głębokości zabudowy 82 mm, gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną, co pozwala znacznie obniżyć wydatki na energię. 6 komór w skrzydle i 6 komór w ramie o specjalnie pogrubionych ściankach i trójstopniowe uszczelnienie zapewnia gwarancję najwyższej jakości. Klasyczna, prosta linia zewnętrzna spełnia najwyższe wymagania dotyczące prostego wzornictwa. Dzięki energooszczędnym oknom SI82 Classic można zaplanować większe otwory okienne, przez co pomieszczenia stają się zdecydowanie lepiej doświetlone. Zastosowanie oryginalnych folii Schüco w 34 kolorach pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.


Schuco - Thermo Rondo

OKNA THERMO RONDO

  Oryginalny profil SI82 Rondo wyprodukowany w Niemczech o głębokości zabudowy 82 mm, gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną, co pozwala znacznie obniżyć wydatki na energię. 7 komór w skrzydle i 6 komór w ramie o specjalnie pogrubionych ściankach i trójstopniowe uszczelnienie zapewnia gwarancję najwyższej jakości. Zaokrąglone skrzydło o szerokości 90 mm ze względu na swoją konstrukcję zapewnia optymalna ochrone przed deszczem i wiatrem. Duża szerokość profilu wpływa na bardzo dobre wskaźniki energooszczędności całego okna. Wysoka jakość PCV, zaokrąglony profil oraz gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie i konserwację. Zastosowanie oryginalnych folii Schüco w 34 kolorach pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.


Schuco - Thermo Cava

OKNA THERMO CAVA

  Oryginalny profil SI82 Cava wyprodukowany w Niemczech o szerokości 82 mm, gwarantuje wysoką izolacyjność cieplną, co pozwala znacznie obniżyć wydatki na energię. 6 komór w skrzydle i 6 komór w ramie o specjalnie pogrubionych ściankach i trójstopniowe uszczelnienie zapewnia gwarancję najwyższej jakości i optymalną ochronę przed wiatrem, deszczem i hałasem. Zastosowanie oryginalnych folii Schüco w 34 kolorach pozwala na niepowtarzalne zaakcentowanie wyglądu elewacji i wnętrza.

Informacje pochodzą ze strony www OKNOSTYL eu

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...