Drzwi zewnętrzne...

 
  Drzwi zewnętrzne spełniają wiele funkcji. Dlatego dobieramy je w zależności od tego jakie są nasze wymagania, w jakich warunkach będą "pracowały" drzwi, do jakiego budynku zostaną zamontowane oraz na jakie inne czynniki zewnętrzne zostaną wystawione.

  Przede wszystkim - drzwi zewnętrzne muszą zabezpieczyć nasz dom przed włamaniem. Powinny posiadać chociaż minimalne zabezpieczenia antywłamaniowe oraz antywyważeniowe. Dobre zabezpieczenie zniechęca przed potencjalnym rabunkiem zwłaszcza gdy wymaga od włamywacza dłuższej chwili wysiłku.

  Po drugie - drzwi wejściowe powinne być ciepłe. Jest to bardzo ważne zwłaszcza gdy drzwi prowadzą bezpośrednio (bez ganków, korytarzy) do ogrzewanych pomieszczeń w mieszkaniu. Przeważnie drzwi ocieplone są pianką poliuretanową lub płytą styropianu o różnych grubościach, a co z tym związane cechuje je różny współczynnik cieplny.

  Po trzecie - wygląd i estetyka wykonania. O drzwiach zewnętrznych śmiało można powiedzieć, że są wizytówką domu. Szeroka gama modeli oraz kolorów pozwala na dobór drzwi, które idealnie wpasują się kolorystyką i stylem do stolarki okiennej ale także i do całego budynku jak i otoczenia.

  W naszej ofercie zarówno drzwi do budynków mieszkalnych jak i z zastosowaniem do przemysłu.

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...