Domofony i videofony...

 
  Domofony jak i videodomofony to część systemu kontroli dostępu. Za pomocą tych urządzeń możemy upewnić się kto stoi przed drzwiami. Unikamy dzięki temu otwierania drzwi nieznajomym czy też niechcianym gościom.

  Podstawowy domofon składa się z unifonu - słuchawka montowana w mieszkaniu, oraz z bramofonu - głośnik, mikrofon i dzwonek montowany przy furtce. Elementy mogą być połączone przewodowo lub drogą radiową. Taki prosty zestaw wystarczy w miejscach gdzie dzwoniący do domofonu są dobrze widoczni przez całą dobę.

  Wideofon oprócz podstawowych funkcji domofonu przesyła poprzez kamerę zamontowaną przy furtce widok na dzwoniącą osobę. Obraz z kamery wyświetla się na białym bądź kolorowym ekranie znajdującym się w mieszkaniu.

  W naszej ofercie posiadamy zarówno domofony i videofony spełniające swoje podstawowe funkcje jak i zestawy bardziej rozbudowane (np. z dodatkową możliwością otwarcia bramy, z funkcją nagrywania dzwoniących osób podczas naszej nieobecności i inne). Posiadamy urządzenia z przeznaczeniem do domów jednorodzinnych jak i bardziej rozbudowane do budownictwa wielorodzinnego.

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...