Bramy przemysłowe...

 
  Bramy przemysłowe dostępne są w kilku wersjach. Najpopularniejsze z nich to: bramy segmentowe, bramy rolowane i bramy przesuwne.

  Bramy segmentowe to przede wszystkim oszczędność przestrzeni. Pionowe otwieranie bramy pozwala na zajęcie miejsca tuż przed i za bramą. Podnoszona do góry brama chowa się pionowo kolejnymi segmentami tuż za nadprożem. Szeroka gama doboru dodatków (drzwi przejściowych, przeszkleń, itd...) pozwala na skomponowanie produktu który doskonale wypełni stawiane wymagania. Dodatkowe zamontowanie napędu zapewni nam komfort i wygodę na długie lata.

  Bramy rolowane to przede wszystkim stabilna i trwała konstrukcja z aluminium, stali i stali nierdzewnej. Techniczne rozwiązania zastosowane w bramie rolowanej pozwalają (podobnie jak przy bramie segmentowej) na pełne wykorzystanie miejsca za i przed bramą. Dodatkowo mechanizm na który nawijany jest pancerz zajmuje minimalną ilość miejsca za nadprożem (cały pancerz nawijany jest na wał).

  Bazując na asortymencie wiodących na rynku producentów bram przemysłowych oferujemy jakość, komfort a przede wszystkim najważniejszą przy tym typie bram: niezawodność i wytrzymałość. Poniżej przykładowe zdjęcia bram przemysłowych, które posiadamy w swojej ofercie.

Po szczegóły serdecznie zapraszamy do naszej firmy...